Dulcobis wspiera pracę Twoich jelit

Żyjemy dzisiaj dość aktywnie, starając się osiągnąć swoje cele i jak najwięcej czerpać z życia.

Twój umysł robi plany, a ciało pozwala Ci je realizować.

Ale jesteśmy tylko ludźmi i czasami potrzebujemy, aby nas delikatnie popchnąć, pomóc naszemu ciału osiągnąć to, czego chcemy. Czasami czujemy się przyblokowani, wzdęci, czujemy się niekomfortowo. Tak, czasami nie możesz się… wypróżnić. Kiedy Twoje ciało czuje się ciężko, zaczynasz żyć na odrobinę mniejszych obrotach. To może być frustrujące, nawet trochę zawstydzające, ale taka rzecz nie powinna stawać Ci na drodze do osiągnięcia celów.

Rozumiemy, z czym się zmagasz i że chcesz poczuć się lepiej. Dulcobis wspomaga pracę Twojego układu trawiennego. Jesteśmy tu po to, aby pomóc Ci zrozumieć, co dzieje się z Twoim ciałem i przywrócić Ci pewność siebie, która pozwoli Ci spełnić swoje ambicje.

Twoje ciało jest Twoim partnerem, a Dulcobis jest po to, żeby dać mu impuls do działania.

Dulcobis® to nr 1 wśród leków przeczyszczających dostępnych bez recepty[1]

Dostępny w ponad 90 krajach!

Działanie potwierdzone klinicznie

Stopniowa ulga w zaparciach to sposób na stopniowe kierowanie działania organizmu we właściwym kierunku. Skorzystaj z naturalnego działania wyrobów medycznych Dulcosoft na Twój organizm w ciągu 24 -72 godzin.

Poprawia jakości życia

Wykazano, że Dulcobis® przynosi ulgę przy objawach zaparcia, pozwalając Ci czuć większą kontrolę i mniejszy stres. Zastosowanie Dulobisu® pobudza ruch Twoich jelit i prowadzi do łatwiejszych wypróżnień, możesz więc znów poczuć się swobodnie i lekko w środku, jak i na zewnątrz.

Działa w harmonii z Twoim ciałem

Zażyte na noc tabletki Dulcobis® trafiają do jelit rano, w czasie kiedy zgodnie z zegarem biologicznym jelita są najbardziej aktywne. W ten sposób Dulcobis® wspiera naturalny rytm pracy jelit.

Szeroki zakres tolerancji

Środki przeczyszczające bez recepty Dulcobis® są dobrze tolerowane przez wiele grup wiekowych.

Jak pracujemy nad tym, żebyś mógł żyć pełnią życia?

Jesteśmy zespołem ekspertów od zdrowych wypróżnień

Dulcobis to nie tylko gama produktów przeznaczonych do tworzenia Twojej trawiennej rutyny. To także miejsce, w którym możesz uzyskać rzetelną informację dotyczącą zdrowia jelit. Jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci zrozumieć sygnały płynące z Twojego ciała i podjąć odpowiednie działania.

Stworzyliśmy szeroką gamę produktów, aby zaspokoić potrzeby Twojego ciała

Dulcobis stworzyło rozwiązania, które mogą pomóc Ci w delikatny sposób poruszyć rzeczy w dobrym kierunku i przynieś Ci ulgę. Dzięki temu staniesz się pewniejszy siebie, przejmiesz kontrolę i będziesz mógł zając się ważnymi w życiu sprawami.

Zespół ekspertów Dulcobis i DulcoSoft pomoże Ci zrozumieć, na czym polegają zaparcia. Dowiedz się więcej.

Czym są sporadyczne zaparcia?
Zaparcia u dorosłych
Zaparcia w czasie ciąży
Zaparcia u dzieci

Poznaj wszystkie rozwiązania Dulcobis

Bądź na bieżąco

Objawy zaparć mogą być wyjątkowo uciążliwe i długo się utrzymywać. Wiemy, jakie może to być frustrujące i stresujące, dlatego pomożemy Ci poznać przyczyny zaparć i pokażemy, jak im zapobiegać.

    1. Wśród tabletek na zaparcia; w odniesieniu do leków przeczyszczających w formie tabletek dostępnych bez recepty w Polsce. Wartościowa i ilościowa sprzedaż w okresie 04.2021 - 04.2022. Źródło: Iqvia Poland Pharmascope, 03C LAXATIVES; NFC: A (ORAL SOLID ORDINARY) Units, Value (PLN), MAT/04/2022.

    2. Kamm, M. A. et. al. Oral bisacodyl is effective and well-tolerated in patients with chronic constipation. Clin.Gastroenterol.Hepatol. 2011; 9(7):577-583.

    3. Harms RW. Mayo Clinic guide to a healthy pregnancy. 2011. Mayo Foundation for medical education and research.

    4. Lyseng-Williamson KA. Macrogol (polyethylene glycol) 4000 without electrolytes in the symptomatic treatment of chronic constipation: a profile of its use. Drugs Ther Perspect. 2018;34(7):300-310.

    5. Corsetti M, Landes S, Lange R. Bisacodyl: A review of pharmacology and clinical evidence to guide use in clinical practice in patients with constipation. Neurogastroenterol Motil. 2021 Mar 9:e14123. doi: 10.1111/nmo.14123. Epub ahead of print. PMID: 33751780.